yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT

Tältä sivulta löydät kaikki Kanerva Oy:n yhteystiedot.


Toimitusjohtaja

Matti Kanerva
Puh. 0400 – 563 191
matti.kanerva@kaidekanerva.fi 

Kuljetus- ja kalustopäällikkö, kunnossapito

Jukka Kanerva
Puh. 0400 – 757 438
jukka.kanerva@kaidekanerva.fi 

Työpäällikkö

Arto Törmälä
Puh. 040 – 831 9498
arto.tormala@kaidekanerva.fi

Työnjohtaja

Heikki Harju
Puh. 040 – 487 0200
heikki.harju@kaidekanerva.fi

Laskutus- ja henkilöstöasiat

Susanna Kolomainen
Puh. 040 – 575 9835
susanna.kolomainen@kaidekanerva.fi

Laatuaineistot ja -raportointi, laskutusasiat

Maija Jaskari
Puh. 040 – 701 5962
maija.jaskari@kaidekanerva.fi

Ostoreskontra

Riina Kukk
Puh. 0400-727 499
riina.kukk@kaidekanerva.fi

Verkkolaskuosoite

Verkkolaskuosoite: 003720518106

Operaattori: Maventa

Välittäjän tunnus: 003721291126

Kanerva Oy Kaide ja Kuljetus

Alhonkulmantie 193
04660 Numminen

Y-tunnus 2051810-6

Puh: 020 752 8611

kanerva@kaidekanerva.fi
www.kaidekanerva.fi

Kanerva Oy Kaide ja Kuljetus

Oulun toimipiste

Ekohaka 6
90440 Kempele

Pohjois-Suomen työnjohtaja
Margo Gilden
0400 – 576 471
margogilden@gmail.com

Kanerva Oy Kaide ja Kuljetus Oulu/Kempele